Vzorkovník

Darčekové balenie

Exkluzívne kováčom ručne kutý nôž z uhlíkovej ocele s dĺžkou čepele 10 - 20 cm ihneď zaujme svojou mohutnosťou a veľkosťou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou, spoľahlivosťou, a takisto netradičný vzhľad, keďže každý kus je originálny. Povrchová úprava čepele hammered steel pôsobí veľmi pútavo a zabezpečuje plynulé krájanie, bez toho aby sa krájané jedlo lepilo na nôž. Nože sú vyrobené ručne, z uhlíkovej ocele triedy 19 o hrúbke 2 mm, od vyrezania až po výrobu rukoväte, pričom rukoväte sú vyrobené z keramickej hliny ručne a glazované jedinečnou metódou, pri ktorej vzniká krásna krvavočervená až bordová farba.

Originálne ručne vyrábané púzdro, resp. brašna je vyrobená z hovädzej kože o hrúbke 2mm. Kvalitné opracovanie a výber kože zaručuje celoživotné používanie puzdra za účelom nosenia a uloženia nožov, takže sa táto jedinečná sada vytvorená z nožov a brašny bude dediť z generácie na generáciu.

Darčekové balenie

FAQ

 
Materiál ručne kovaného noža : vysokouhlíková nerez 1.4034 tvrdosť čepele noža : 55 HRC uhol ostrenia : 18 stupňov materiál rukoväte : odlievaný hliník s epoxidovou farbou a lakom záštita : nerez nože sú balené v luxusnej drevenej krabičke
Celková dĺžka noža : 25 cm dĺžka čepele : 10 - 20 cm : hrúbka čepele : 2 mm výška čepele : 4 cm dĺžka rukoväte : 15 cm
Ošetrovanie a čistenie noža vlhkou handrou po ktorom sa do sucha nôž utrie a ošetrí tukom alebo olejom.

 

­